Valentýn v Rysso 

Když nechcete slavit Valentýn všem na očích, ale zároveň toužíte v tento den vytvořit pro někoho milého nezapomenutelnou atmosféru.

Na chvíli spolu zapomeňte na čas, starosti a studený únor a navštivte místo, kde se budete cítit jako na soukromé romantické dovolené!

Rezervujte si pokoj, kde na Vás dýchne exotika vzdálené Indonésie či Bali nebo si dopřejte královský luxus v pokoji Royal. Sauna, vířivka, relaxační postel, příjemná hudba a vůně… To vše na každém z wellness pokojů připravené pouze pro Vás! Vaší jedinou starostí bude to, zda si objednat něco dobrého k pití či nikoli.

A protože víme, že Valentýn je nejen o lásce, ale i o překvapení, tak pro Vám máme speciální Valentýnský balíček, který doladí pocit výjimečnosti tohoto dne. Jen nezapomeňte, tento svátek slaví i ti, kteří tvrdí, že ho nemají rádi, proto si nezapomeňte vytvořit rezervaci včas!

Také máme v tento den prodlouženou otevírací dobu a je možné si pronajmout pokoj přes celou noc. Více informací Vám poskytneme po telefonu. 

Valentýnský balíček obsahuje: Romantickou výzdobu, welcome drink, slané pochutiny a čokoládky a hlavně dárek pro dámu! Růži a domácí koupelovou sůl a peeling. 

Cena balíčku je 2.500,- Kč

Můžete ho uhradit předem online s objednávkou pokoje a nebo na místě po předchozí platbě za pokoj. Balíček je v den Valentýna automaticky přidán ke každému pronájmu pokoje. Po předchozí domluvě je možné ho připravit i v jiné dny. Pro telefonické objednávky na den Valentýna bude vyžadována předchozí úhrada.   

Tak na lásku!

Vážení zákazníci,

velice si vážíme vaší přízně, a proto nám dovolte vás pozvat do naší druhé, trochu jiné, provozovny. Jedná se o moderní solárium s kavárnou, kde se Vám bude jistě líbit jako v našem wellness.

Více informací v odkazu níže.

Těšíme se vás na obou místech 🙂